Hizmetlerimiz

Image

ESER DAĞITIMI

Hazırlamış olduğunuz şarkınızı gerek kendi Youtube Kanalımızda gerekse The Sony Orchard işbirliğimiz ile yaklaşık 150 platformda (Spotify, Apple Music, Amazon Music, Deezer, Muud, Fizy, İnstagram, Tiktok, Shazam vs) istediğiniz gün ve tarihte yayınlıyoruz. Elbette ki,oluşacak olan dijital tüm gelirlerinizi tarafınızla sözleşme imzalamak yolu ile sizinle paylaşıyoruz.

SOSYAL MEDYA VE DİJİTAL PR

Sizinle ilgili tüm sosyal medya platformlarında (instagram, facebook, twitter, tiktok vs) organik ve tamamen gerçek, takipçi, beğeni, izlenme, yorum, keşfet hizmetlerini garantili olarak sağlıyoruz.Bunun yanı sıra klip yada eserinizin Youtube'da tek gerçek ve doğru yol olan ADS hizmeti ile bütçeniz ile doğru orantılı Youtube reklamlarını gerçekleştiriyoruz.Ayrıca Spotify, Apple Music dinlenme ve reklam hizmetlerini de uygun bütçelerle gerçekleştiriyoruz.

Image
Image

RADYO PR

Dijital platformalarda yayınlanan eserinizin,beş kişilik profesyonel ekibimizle Türkiye'de yaklaşık 200 tane radyo istasyonuna (ulusal, yerel, bölgesel ve dijital) servisini ve dağıtımını sağlıyoruz.Ayrıca yaklaşık olarak 30 radyo istasyonunda telefon bağlantısı yolu ile canlı yayınlara sanatçılarımızı konuk olarak veriyoruz. Bu sayede eseriniz telifmetre listelerine girerek radyo istasyonlarında popüler hale geliyor.

BASIN PR

Eseriniz ve sizinle ilgili fotoğraflı bir basın bülteni hazırlayarak bu basın bültenini birçok haber sitesine servis ederek eserinize ve size ait haberlerin (dijital, gazete, dergi vs) yayınlanmasını sağlıyoruz. Bu durum elbette ki sizi google üzerinde üst sıralara taşıyarak ön plana çıkmanızı sağlıyor.

Image