Hakkımızda

Hoşgeldiniz

Biz, Altıntaş Prodüksiyon Yapım Organizasyon Sanayi Ticaret LTD ŞTİ, 2022 yılında kurulan bir müzik yapım, etkinlik ve prodüksiyon şirketiyiz. Amacımız her türlü sosyal, sanatsal ve kültürel faaliyeti organize etmek ve bu alanda çeşitli prodüksiyon işlemlerini gerçekleştirmektir.

Müşterilerimize unutulmaz deneyimler yaşatmayı hedeflerken, etkinliklerin her ayrıntısını özenle planlıyor ve koordine ediyoruz. Kokteyl, resepsiyon, konser ve benzeri etkinlikler için mükemmel bir ortam yaratmak için çalışıyoruz. Aynı zamanda film yapımı ve müzik yapımı alanlarında da uzmanız. Uzun metrajlı filmler, kısa metrajlı filmler, belgeseller, haber filmleri, çizgi filmler, televizyon filmleri, reklam filmleri ve video kayıtları gibi çeşitli projelerde yer alıyoruz. Film ve müzik projelerimizin her aşamasında yer alıyoruz, işletme ve pazarlama süreçlerini yönetiyoruz.

Ekibimizdeki deneyimli ve yetenekli profesyoneller, yaratıcılığı ve kaliteyi ön planda tutarak müşterilerimizin beklentilerini aşmayı hedefler. Her bir projeyi özelleştirilmiş çözümlerle ele alıyor ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için özveriyle çalışıyoruz.

Şirketimiz, sanatsal ve kültürel alanlarda sürdürülebilirliği önemser. Kendi üretimlerimizde çevresel etkileri minimize etmeyi ve toplumda pozitif bir etki yaratmayı amaçlarız. Aynı zamanda etkinliklerimizi düzenlerken sosyal sorumluluk projelerine de öncelik veririz.

Çalışmalarımızı yurt içinde ve yurt dışında başarılı bir şekilde sürdürmekten gurur duyuyoruz. Kendi yapımlarımızı ve diğer sanatsal etkinlikleri işletiyor, pazarlıyor ve dağıtıyoruz. Film, müzik, sinema, tiyatro, televizyon, radyo ve reklam alanında faaliyet gösteriyoruz. Ayrıca kitap, dergi, broşür, afiş, plak, CD, kaset gibi basılı ve sesli ürünlerin üretimi ve pazarlamasıyla ilgileniyoruz.

Bütün bunların yanı sıra dijital platformlardahang hangi şirketten olursa olsun yayınlamış olduğunuz single çalışmalarınızın Radyo PR, Basın PR, Sosyal Medya PR ve Dijital PR çalışmalarınızı alanında uzman ve bu güne kadar bir çok sanatçı ile çalışan profesyonel ekibimizle yürütmekteyiz.

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve yenilikleri takip ediyoruz. Ekip olarak tutkulu, vizyon sahibi ve işimize bağlıyız. Müşterilerimize en iyi deneyimi yaşatmak ve sanatsal dünyada iz bırakmak için çalışıyoruz.

Bizimle iletişime geçmek, projelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya işbirliği yapmak isterseniz, lütfen bize ulaşın.

Teşekkür ederiz.